W piątek 28 października 2016 o godz. 16:00 w Bolesławieckiej Bazylice Maryjnej odprawiona została Msza Święta, która zainaugurowała Bal Wszystkich Świętych.  Po Eucharystii wszyscy udali się  do Centrum Integracji Kulturalnej "Orzeł” na wspólną zabawę. Uczniowie naszej szkoły stanowili zdecydowaną większość uczestników balu. Podczas wspólnej zabawy odbył się konkurs na najlepszy, najbardziej oryginalny strój świętego lub świętej. Oczywiście nie chodziło tylko o to, by umieć się przebrać, ale aby także powiedzieć coś na temat drogi świętości tego człowieka. W każdej grupie wiekowej wyłoniono zwycięzców. Uczennica naszej szkoły, Gabriela Dziuba zwyciężyła w kategorii Szkoła Podstawowa, klasy IV-VI. Gabrysia przygotowała strój świętej Elizy.

Iwona Wilczyńska