59-700 Bolesławiec ul. Bankowa 8  Fax/tel.(075) 732-35-00

Strona główna Informacje o szkole  Dla uczniów Informacje-rodzice  Wzorowi uczniowie Najlepszy sportowiec

DLA   UCZNIÓW

Zastanawiasz się, co masz "na siebie włożyć"?  Sprawdź pogodę przed wyjściem do szkoły !!!

Teraz, jeśli macie czas - możecie sprawdzić swoje wiadomości rozwiązując test -opracowany przez MEN - badający osiągnięcia matematyczno-przyrodnicze z zakresu sześcioletniej szkoły podstawowej.

Do rozwiązania jest tylko 28 zadań, czas rozwiązania 60 minut (proszę nie oszukiwać)- możecie zdobyć maksymalnie 32 punkty i otrzymacie ocenę (wirtualną-nie do dziennika).

Życzę powodzenia - jeśli jesteście gotowi, to kliknijcie na "Tego Pana"       i aby ten test dowiódł, że chociaż częściowo posiadacie "JEGO WIEDZĘ".

Czy potrafisz bezpiecznie poruszać się rowerem? Czy możesz przystąpić do egzaminu na kartę rowerową? Sprawdź swoje wiadomości-kliknij na znak i rozwiąż test:

(20 pytań-czas 45 minut-powodzenia!)

Kolejny test, który pomoże Wam lepiej przygotować się do egzaminu na zakończenie szkoły podstawowej!

Tym razem czekają na Was zadania matematyczne (20 prostych przykładów :-) ).Test został opracowany na podstawie materiałów zaczerpniętych z WSiP. Kliknijcie na liczydło    i do dzieła-powodzenia!

Teraz jeśli chcesz, możesz porozmawiać na żywo z przyjaciółmi korzystając z pokoju do czatowania -"SP2 Bolesławiec"

Kliknij na rysunek-wpisz swój "nick" (sam wybierasz sobie nazwę np. kot, Ola, globus itp.). Jeżeli jest Was dużo w pokoju, to nazwy wybrane przez Was nie mogą się powtarzać. Klikajcie i rozmawiajcie !

Pogaduszki  w  sieci

Gry dostępne na naszej stronie:

Źródło: www.szkolenia-bhp24.pl

1. Pacman