3 VI 2016- Klasa I d pod opieką pani Moniki Grzyb wystawiła dwukrotnie w CIK "Orzeł" przedstawienie pt: "Bal w pokoiku lal". O godz. 9.30 na widowni zasiadło 140 dzieci- najstarsze grupy z przedszkoli miejskich nr 5 i nr 1 oraz pierwszoklasiści ze S.P. nr 2. Dzieci obejrzały przygody misia, lal, pajacyków i krasnali w pokoiku Hani i Tomka. Zabawki miały problem z misiem, który zapomniał o obietnicy, ponieważ miał krótką pamięć. Na całe szczęście, wszystko skończyło się dobrze. Młodzi artyści zaprezentowali teatrzyk wypełniony tańcami, muzyką i piosenkami. Goście z widowni bawili się razem z aktorami, którzy zaprosili wszystkich do wesołej gimnastyki. A po spektaklu dzieci bawiły się pod kierunkiem pani Moniki. Na przedstawieniu obecne były panie: Dyrektor MZS nr 3 Irena Sikora-Kołodyńska oraz wicedyrektor Dorota Basiak. Na wieczorny spektakl zaproszeni zostali dorośli goście- rodziny i znajomi dziecięcych aktorów. Wszyscy świetnie się bawili i w nie jednym oku zabłyszczała łezka radości.