Nowy rok szkolny jest dość bogaty w wydarzenia. Oto niektóre z nich.

• Klasa III c uczestniczyła w wycieczce dydaktycznej do PWiK w Bolesławcu w ramach programu „Woda – źródło życia, czyli z PWiK’iem o wodzie, ściekach i zielonej energii”.
  • Klasa brała udział w ogólnopolskiej akcji „Sprzątanie Świata” .
  • Obchodziła po raz pierwszy Międzynarodowy Dzień Jabłka poprzez- spożywanie smacznych i zdrowych jabłek na II śniadanie, opisywanie jabłka, wykonanie pracy plastycznej oraz naukę piosenki „Niosły dzieci z sadu”.
  • Odbyły się także bardzo ciekawe zajęcia warsztatowe w ramach współpracy w Wioską Sześciu Zbóż, która ma swoją siedzibę w Kraśniku Dolnym.
  • Kontynuujemy tradycję obchodzenia urodzin, którą rozpoczęliśmy w oddziale przedszkolnym- składamy sobie życzenia, wręczamy drobny upominek, częstujemy się słodyczami i robimy pamiątkowe zdjęcia.

Wychowawca: Beata Czeladka