Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI

im. Bohaterów II Armii Wojska Polskiego

59-700 Bolesławiec ul. Bankowa 8  Fax/tel.(075) 732-35-00

Strona główna Informacje o szkole  Dla uczniów Informacje-rodzice    Wzorowi uczniowie Najlepszy sportowiec

13 kwietnia 2016 r. uczniowie gimnazjum i szkoły podstawowej wspólnie ze szkoła podstawową w Tomaszowie Bolesławieckim - udali się do Zgorzelca, by pokibicować drużynie PGE Turów Zgorzelec w meczu z Siarką Tarnobrzeg. Był integracyjny wyjazd obu szkół. Obie drużyny przystępowały do spotkania, wiedząc, o co grają. Zdecydowanym faworytem byli gospodarze. Aktualni wicemistrzowie Polski problemy z Siarką mieli jedynie do połowy drugiej kwarty. Od tego momentu na parkiecie królowali już tylko gospodarze. Ostateczny wynik: PGE Turów Zgorzelec - Siarka Tarnobrzeg - 108:85 (27:25, 24:16, 29:25, 28:19). Rzec można - popołudnie pełne wrażeń.
Opiekunami wyjazdu byli: P. Kasperek, A.Skirpan, K. Prokowski, R. Gorski.

16 marca 2016 r. uczniowie gimnazjum oraz szkoły podstawowej udali się do Zgorzelca by wspierać drużynę PGE Turów Zgorzelec.
PGE Turów Zgorzelec notuje znakomitą serię w Tauron Basket Lidze! Wicemistrzowie Polski w środę wygrali niezwykle istotny mecz z bezpośrednim rywalem w walce o play-off, jakim jest Asseco Gdynia. Nasi uczniowie tak mocno kibicowali, że nie było mowy o przegranej. PGE Turów wygrał piąty mecz z ostatnich sześciu, a trzeci z rzędu i znacznie powiększył swoje szanse na grę w fazie play-off. PGE Turów Zgorzelec - Asseco Gdynia 91:83 (24:25, 22:17, 21:22, 24:19)