„OKU-LA-LA-RY” - taki tytuł nosi muzyczny spektakl, który mogli w środę obejrzeć uczniowie naszej szkoły. Wplecione w historię o Krasnalu Szomolu, bardziej i mniej znane utwory Juliana Tuwima, z muzyką Włodzimierza Szomańskiego i w aranżacjach Piotra Hajduka wyśpiewali - porywając i zachwycając publiczność zgromadzoną w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu - Olga Szomańska, Marcin Kołaczkowski, Piotr Hajduk, zespół Spirituals Singers Band (w którym śpiewa znana nam bardzo dobrze p. Aleksandra Sozańska - Kut. Wokalistom towarzyszył kwartet smyczkowy oraz Kameleon Trio. Po koncercie spotkaliśmy się z artystami - autografy, rozmowy i wspólne zdjęcie były przemiłym zwieńczeniem spektaklu.