59-700 Bolesławiec ul. Bankowa 8  Fax/tel.(075) 732-35-00

Strona główna Informacje o szkole  Dla uczniów Informacje-rodzice    Wzorowi uczniowie Najlepszy sportowiec

1.12.2016 r. odbył się Mikołajkowy Turniej Półfinałowy do Mistrzostw Polski w Rugby Tag. Nasza drużyna w kategorii klas 6 wywalczyła 4 miejsce na 11 zespołów. Drużyna w składzie: M. Maciejun, I. Dziuba, M. Wilas, W. Młot, D. Sura, D. Marczyk,  M. Popławski, O. Woźniak. W kategorii klas 5 zajęliśmy 9 miejsce, ale był to pierwszy udział tej drużyny w turnieju. Wielkie gratulacje dla wszystkich zawodników i życzymy jeszcze większych sukcesów. Trenerem i opiekunem drużyny była A. Skirpan.