59-700 Bolesławiec ul. Bankowa 8  Fax/tel.(075) 732-35-00

Strona główna Informacje o szkole  Dla uczniów Informacje-rodzice    Wzorowi uczniowie Najlepszy sportowiec

31.03.2016 r uczniowie z klasy VA i VB spotkali się z autorką książek dla dzieci panią Grażyną Hanaf , która przeprowadziła warsztaty plastyczno-terapeutyczne pod tytułem ,,Gdzie mieszka strach?” i promowała swoją książkę ,,Dziewczynka skrzynka”. Pisarka została zaproszona do szkoły przez panią E.Grzyb i A.Kozłowską . Na spotkaniu dzieci rozmawiały o tym czego się boją, jak reagują na strach. Następnie podzieleni na grupy, na kartkach szarego papieru, odrysowywały postać ludzika, którego potem zamalowywały rysunkami swoich leków: pająkami, jedynkami, wężami itp. W trakcie zabawy dzieci uświadomiły sobie, że często boimy się tego, co tak naprawdę nie jest straszne.

Galeria zdjęć - więcej