Podręczniki w roku szkolnym 2016/ 2017

Uczniowie klas I, II, III, IV, V szkoły podstawowej nie muszą kupować podręczników ani ćwiczeń do przedmiotów obowiązkowych.
Zostaną one wypożyczone na cały rok szkolny 2016/ 2017 z biblioteki szkolnej.

Zasada ta nie dotyczy podręcznika do religii. Uczniowie uczęszczający na lekcje tego przedmiotu będą korzystać z następujących podręczników:

Klasa I : D. Kurpiński, J. Snopek "Żyjemy w Bożym świecie". Podręcznik do nauki religii. Wydawnictwo Jedność.

Klasa  II : D.Kurpiński. "Idziemy do Jezusa”. Podręcznik do nauki religii. Wydawnictwo Jedność.

Klasa III: Ks.Szpet, Przyjmujemy Pana Jezusa –karty pracy dla ucznia do III klasy szkoły podstawowej. Święty Wojciech.

Klasa IV : K. Mielnicki, E. Kondrak "Miejsca pełne BOGActw". Podręcznik  i zeszyt ćwiczeń. Wydawnictwo Jedność.

Klasa V : K.Mielnicki E. Kondrak, B. Nosek "Spotkania ubogacające" Podręcznik i ćwiczenia do nauki religii do kl.5 szkoły podstawowej. Wydawnictwo Jedność.

Klasa VI A, B  [ więcej]